DEPREM MAKALELERİKAHRAMANMARAŞ DEPREMİ (2023)MARMARA GERÇEĞİ DEPREMvideolarYIKICI DEPREM

HATAY DEPREM FELAKETİ BELGESELİ

VİDEO: https://www.youtube.com/watch?v=6QpheKYd3w0&t=583s

6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremden hemen sonra deprem felaketi ile ilgili arşiv oluşturmaya , bilgi ve belge arşivi için çekimler yapmaya başladım. Depremden hemen sonra ulusal ve bölgesel gazeteleri satın alıp çok geniş bir arşiv oluşturduk. Halen arşivler toplamaya devam ediyorum. Depremden sonra deprem felaketinin yaktığı Hatay’a giderek çektiğim belgeselin ilk bölümünü hazırlayıp telif ve yayın ücreti almadan tv kuruluşlarına gönderip sosyal medyada paylaşarak tarihe not düşüp zamana noterlik yaptık.

DEPREM DE YIKILAN VE ON BİNLERCE VATANDAŞIMIZIN ENKAZ ALTINDA ŞEHİT OLDUĞU. HATAYIN DEPREM ÖNCESİ VE DEPREM SONRASI BELGESEL GÖRÜNTÜLER İLE TÜM GEÇMİŞLERİMİZ VE DEPREM ŞEHİTLERİNE RAHMET OLSUN.

DEPREM ÖNCESİ HATAY

Deprem Öncesi Mayıs 2022 de çektiğimiz Hatay

DEPREM SONRASI HATAY

Deprem Sonrası Şubat 2023 de Çektiğimiz Hatay

BU BELGESELLERİ NASIL ÇEKTİM

Bu belgeselin çekerken çok büyük sorun ve sıkıntı yaşadım belgeselin yayına hazır hale getirilmesinde belgeselci arkadaşım ve yönetmen Fatih Serçe elinden geleni yapıp belgesel yayınlanmış oldu.

İSMAİL KAHRAMAN’IN DEPREM HAKKINDA MAKALELERİ

http://www.gebzegazetesi.com/hatay-deprem-felaketi-belgeselimiz-yayinlandi-makale,5248.html adlı linkten makalelere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir